#

Güvenlik Kamerası Teknik Servis

GÜVENLİK KAMERASI TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Kamera sistemleri hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Personel takibi, hırsızlık gibi birçok olayın aydınlanmasında önemli rol oynar. Ülkemizde kamera sistemlerinde yüzlerce marka kullanılmaktadır. Samsung gibi büyük markalar bile artık üretimini çin de yaptırmaktadır. Kamera sistemlerini 4 ana dalda inceleyebiliriz. Analog kamera sistemleri, analog hd (ahd) kamera sistemleri, hd-tvi kamera sistemleri ve ip kamera sistemleri. Bu kamera sistemleri genel olarak bakıma ihtiyaç duyar. Kameraların lens ayarları zamanla bozulabilir. Kameralar dış ortamlarda tozlanıp kirlenebilir. Kameraların yön ayarları bozulabilir. Kamera sistemlerinde bulunan hard diskler arızalanabilir.

Tüm marka ve model kamera sistemlerinin teknik servis, bakım, satış ve kurulum hizmetleri ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK KAMERASI MONTAJI

Güvenlik kamera sistemleri kurulacağı mekana göre değişkenlik gösterebilir. Kullanılacağı mekana göre kamera seçimi çok önemlidir. Mekanda mutlaka elektrik bulunmalıdır. Eğer cep telefonundan veya bilgisayardan izlemek isterseniz mekanda internet bulunmalıdır. Eğer sistemin sadece kayıt etmesini isterseniz kayıt cihazına bir monitör bağlanabilir. Ya da mekanda bulunan bir televizyona görüntü verilebilir. Sistemin kurulumu için şu adımlar izlenir; Önce kayıt cihazını koyacağınız güvenli bir yer belirlenir. Daha sonra kameraların takılacağı yerler belirlenir. Kayıt cihazından her kameraya ayrı kamera kablosu çekilir. Daha sonra kameralar yerine takılıp bağlantıları yapılır. Daha sonra kayıt cihazına hard disk takılıp kabloların bağlantıları yapılır. Sisteme enerji verildikten sonra tüm kameraların yön ayarları yapılır. Müşterinin isteğine göre ayarlar yapılıp sistem teslim edilir.

GÜVENLİK KAMERASI BAKIM - ONARIM

Güvenlik Kamera Sistemleri için ihtiyacınız olan teknik destek. Kamera sisteminizi İster bize yaptırmış olun ister var olan güvenlik kamera sisteminiz olsun, gerekli olan teknik desteği bizden alabilirsiniz. Kamera Sistemleri için bakım ve onarım hizmetlerini ve sisteminizin sürekli çalışmasını sağlıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri bilindiği gibi uzun yıllar hizmet edecek sistemlerdir, ancak uzun yıllar boyunca tüm işlevlerini yerine getirecek şekilde çalışmasını sağlamak için bakım yaptırmanız gerekmektedir. Yine aynı şekilde güvenlik kamera sisteminiz çevre şartları yada elektriksel problemlerden dolayı arızlar çıkartabilir, bu gibi durumlarda ulaşabileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız bizimle iletişim kurunuz. Güvenlik Kamerası Teknik Servisi üzerinde uzman ekibimiz ile hemen her konuda destek alabileceksiniz. Güvenlik Kamerası Teknik Servisimiz müşterilerine anlaşmalara göre gerektiğinde geçici sistem ekipmanı sağlayarak sisteminizin çalışır halde kalmasını sağlamaktadır, konu güvenlik olduğu zaman güvenebileceğiniz bir servise ihtiyacınız vardır.

DOĞRU GÜVENLİK KAMERASI

Size en uygun doğru kamera güvenlik sistemi seçmenize yardımcı olmak istiyoruz. Her ev, iş ve mülk farklıdır ve göz önünde bulundurulması gereken farklı güvenlik gereksinimlerine sahiptir. Bunu unutmadan farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunuyoruz. Bir mülkün ihtiyaç duyduğu şeyin belirlenmesi , en iyi güvenlik kamerası sistemini seçmenize yardımcı olacaktır . Tüketiciler, gerçekten proaktif bir güvenlik çözümü oluşturabilen sayısız özellik ve işlev arasından seçim yapabilir. En uygun fiyatlı modern güvenlik kameraları bile, yüksek çözünürlüklü video kalitesi ve gece görüşü dahil olmak üzere güçlü teknolojiyi kullanır, artık bu özellikler standart olmuştur. Satıcılar genellikle sattıkları paketlenmiş güvenlik gözetleme sistemlerinin çoğunda genel amaçlı kameralar satarlar. Çevrimiçi güvenlik kamera mağazalarının birçoğu, müşterilerin, gerektiğinde genel amaçlı güvenlik kameralarını özel modellerle değiştirmelerini sağlayacaktır. Mülkünüzün hangi güvenlik kamerası modellerine ihtiyaç duyacağını belirlemek için hangi soruları sormanız gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz. Bu soruları cevaplamak, işletmenizin veya evinizin güvenlik gereksinimlerini daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Daha fazla bilgi edinmek veya bir güvenlik kamerası uzmanıyla iletişim kurmak için uzman teknik servisimizle yada satıcımızla whatsapp iletişim hattımızdan yada web sayfamızdaki www.styx.com.tr diğer iletişim yollarından birisini kullanabilirsiniz.

GÜVENLİK KAMERA TEKNİK SERVİS ÖNCELİKLERİMİZ

Önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyeti, doğru yere doğru ürün montajı, kaliteli ürünü en uygun fiyata müşetilere ulaştırmak, ürün garanti hizmeti ve mağduriyet yaşatmamak bulunmamaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şahin Güvenlik Sistemleri olarak öncelikli politikamız bize ulaşan, başvuran müşterilerimizin memnun olarak hizmet almalarını sağlamaktır. Gerek kaliteli ürün kullanarak gerek yerinde ve doğru teknik servis hizmeti vererek müşterilerimizin güleryüzlü olarak bizi uğurlamaları çizgilerimizden en önemlisidir.

#

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın Gelelim Yerinizde Ücretsiz Keşif Yapalım, Fiyat Teklifimizi Sunalım.

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #