#

Alarm Sistemi Teknik Servis

ALARM SİSTEMİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Hırsız alarm sistemleri kablosuz ve kablolu olarak ikiye ayrılır. Piyasada birçok marka alarm sistemi kullanılmaktadır. Alarm sistemi ev veya işyerinizi hırsızlığa karşı korur ve caydırıcılık sağlar. Alarm sisteminizde bulunan akü sayesinde elektrik kesintilerinde bile sisteminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu akülerin belirli bir ömrü olduğundan sisteminiz zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyabilir. Sistemde bulunan dedektörler arıza yapabilir. Şifrenizi kimse ile paylaşmamanız çok önemlidir. Belli aralıklarla şifrenizi değiştirmenizi öneririz. Sistem bir alarm merkezine bağlanabilir veya belirlediğiniz telefon numaralarını arayabilir. İlave gsm modülleri ile daha güvenli yönlendirme yapılabilir. Alarm sistemlerinizin teknik servis, satış, bakım ve kurulum hizmetleri ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Tüm marka ve model alarm sistemlerinin teknik servis, bakım, satış ve kurulum hizmetleri ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

#

ALARM SİSTEMİ MONTAJI

• En büyük görevi caydırıcılık sağlayarak, suç işlenmesinin önüne geçmektir. • Kötü niyetli kişiler alarm sisteminin olmadığı mekanlara girmeyi tercih ederler. • Alarm sistemine en az 1 veya daha fazla harici siren bağlayarak alarm durumunda çevrenizdekilerin bir sorun olduğunu anlayabilmelerini sağlamış olursunuz. • Alarm sisteminizi evinizdeyken de kurabilir ve rahat bir gece geçirebilirsiniz. • Alarm sisteminizi alarm gözlem merkezine bağlayarak sistemin ne zaman kurulup devre dışı bırakıldığını, diğer kullanıcıların giriş çıkış saatlerini ve siste arızalarını takip edebilirsiniz. • Alarm sistemini alarm gözlem merkezine veya cep telefonunuza yönlendirmek için sistemin kurulacağı mekanda sabit bir telefon hattı bulunması gerekmektedir. Eğer sabit telefonunuz yoksa sisteme gsm modülü ilave edip mobil hat üzerinden arama yaptırabilirsiniz. • Alarm sisteminize yangın algılama detektörü(duman detektörü, ısı detektörü, gaz detektörü) ilave ederek yangın felaketine karşı mekanınızı koruyabilirsiniz. • Alarm sisteminizde bulunan akü sayesinde elektrik kesintilerinde bile 24-36 saate kadar sisteminiz çalışmaya devam edecektir.

ALARM SİSTEMLERİ BAKIM - ONARIM

Alarm sistemi servis, hırsız alarm servis, alarm güvenlik sistemi servis, paradox servis, dsc servis, caddx servis, crow servis, istanbul alarm servis, kağıthane alarm servis, şişli alarm güvenlik servisi, alarm sistemi akü değişimi, alarm sistemi şifre değiştirme, alarm sistemi siren değişimi, alarm sistemi arıza giderme, alarm sistemi telefon numaraları değiştirme… Alarm sisteminizin 2 veya 3 yılda 1 defa aküsünün değişmesi gerekmektedir. Alarm sisteminizin şifresini belli aralıklar ile değiştirmeniz güvenlik açısından çok önemlidir. Alarm sisteminizi alarm kontrol merkezine bağlıyoruz. Alarm kontrol merkezi sayesinde alarm sisteminizin kurma kapama ve arıza bilgilerine ulaşıp 24 saat destek alabilirsiniz. Alarm servisi ve yerinde arıza tespiti için bize ulaşın.

DOĞRU ALARM SEÇİMİ

Size en uygun doğru alarm güvenlik sistemi seçmenize yardımcı olmak istiyoruz. Her ev, iş ve mülk farklıdır ve göz önünde bulundurulması gereken farklı güvenlik gereksinimlerine sahiptir. Bunu unutmadan farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunuyoruz. Bir mülkün ihtiyaç duyduğu şeyin belirlenmesi , en iyi Alarm Sistemleri sistemini seçmenize yardımcı olacaktır . Tüketiciler, gerçekten proaktif bir güvenlik çözümü oluşturabilen sayısız özellik ve işlev arasından seçim yapabilir. En uygun fiyatlı modern güvenlik kameraları bile, yüksek çözünürlüklü video kalitesi ve gece görüşü dahil olmak üzere güçlü teknolojiyi kullanır, artık bu özellikler standart olmuştur. Satıcılar genellikle sattıkları paketlenmiş güvenlik gözetleme sistemlerinin çoğunda genel amaçlı kameralar satarlar. Çevrimiçi güvenlik kamera mağazalarının birçoğu, müşterilerin, gerektiğinde genel amaçlı güvenlik kameralarını özel modellerle değiştirmelerini sağlayacaktır. Mülkünüzün hangi Alarm Sistemleri modellerine ihtiyaç duyacağını belirlemek için hangi soruları sormanız gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz. Bu soruları cevaplamak, işletmenizin veya evinizin güvenlik gereksinimlerini daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Daha fazla bilgi edinmek veya bir Alarm Sistemleri uzmanıyla iletişim kurmak için uzman teknik servisimizle yada satıcımızla whatsapp iletişim hattımızdan yada web sayfamızdaki www.styx.com.tr diğer iletişim yollarından birisini kullanabilirsiniz.

ALARM SİSTEMİ TEKNİK SERVİS ÖNCELİKLERİMİZ

Önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyeti, doğru yere doğru ürün montajı, kaliteli ürünü en uygun fiyata müşetilere ulaştırmak, ürün garanti hizmeti ve mağduriyet yaşatmamak bulunmamaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şahin Güvenlik Sistemleri olarak öncelikli politikamız bize ulaşan, başvuran müşterilerimizin memnun olarak hizmet almalarını sağlamaktır. Gerek kaliteli ürün kullanarak gerek yerinde ve doğru teknik servis hizmeti vererek müşterilerimizin güleryüzlü olarak bizi uğurlamaları çizgilerimizden en önemlisidir.

#

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın Gelelim Yerinizde Ücretsiz Keşif Yapalım, Fiyat Teklifimizi Sunalım.

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #