#

HAKKIMIZDA

ŞAHİN GÜVENLİK SİSTEMLERİ KİMDİR?

GÜVENLİK KAMERASI TEKNİK SERVİSİ, ALARM SİSTEMLERİ TEKNİK SERVİSİ

BİZ KİMİZ?

Şahin Güvenlik Sistemleri Elektronik ve Bilgisayar ismi ile 2015 yılında faaliyete geçen firmamız, kısa süre içinde piyasada tanınan ve bilinen firmalar arasında yerini almıştır. Başarımızın arkasında kaliteden ödün vermeyen üretici firmalar ile çalışmamız ve aldığımız he projeyi kendi yaşadığımız çevre gibi benimseyerek tamamlamamız vardır. İnternet ortamında www.sahinguvenliksistemleri.com isimli siteden ürünlerimizi sergilediğimiz Şahin Güvenlik Sistemleri; İstanbul'un Pendik ilçesinde Analog, Ahd, Ip Güvenlik Kamerası, Kablolu Alarm Sistemi, Kablosuz Alarm Sistemi, ve var olan sistemlerinizin bakımı ile arızlarını gidermek dışında güvenle ürün tedarik edebileceğiniz bir firmadır.

  • Gerçek Kalite Full HD Görüntü Güvenlik Kameraları
  • Hızlı Güvenlik Kamerası Teknik Servis Hizmeti
#

Kalite Politikamız; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayalbilmek için: Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, Kalite yönetim sistemini sürekli iyleştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek.

Tüm birimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha başarıya yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım içerisinde oluruz. Farklı bakış açılarına saygı duyuyoruz; çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin her türlü önerisine açığız. Kurum içinde, iletişim kanallarını açık tutarak firmamıza ve çalışma arkadaşlarımıza katma değer sağlayacak her türlü düşünce ve birikimi, zamanında ve sağlıklı biçimde örgütsel zinciri oluşturan tüm halkalarla paylaşırız. Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem veririz. İstenen sonuçlara/hedeflere odaklanmayı, karşılaşılan problemleri çözmek için kendiliğinden zaman kaybetmeden harekete geçmeyi, takipçi olmayı, karlılığı ve verimliliği artıracak şekilde işlerimizi sonuçlandırmayı benimsiyoruz.

Satın aldığınız ürünler fatura tarihinden itibaren 2 yıl üretim hatalarına karşı garantilidir. Montajcı ve kullanıcıdan kaynaklanan veya yetkisiz kişilerin müdahalesi ile oluşabilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır. Teknik servis ve parça bedeli talep edilerek tamir edilir. Cihazların garanti kapsamında sayılabilmesi için; darbe, sıvı teması, topraklama yapılmaması, yanlış şebeke voltajı, ters bağlantı vb. hasara uğramamış olması gerekmektedir.-Garanti etiketi veya ürün barkodu yırtılmış ürünler kesinlikle garanti kapsamı dışındadır. Garantili ürün tamiri mümkünse tamir edilir; mümkün değil ise yenisi ile değiştirilir. Ürün stokta mevcut değilse muadili ile değiştirilir.

Kişilerin, şirketlerin ve tüm toplumun talebini doğru zamanda belirleyip doğru ürün yelpazesiyle dünyada gelişen yenilikleri eş zamanlı olarak Türkiye pazarına arz ederek şeffaf rekabet ortamından kaçınmadan, sosyal ve kültürel anlamda duyarlı olarak emin ve sağlam adımlarla pazarda lider firma olmayı hedeflemektedir.

Var olma amacı, Elektronik Güvenlik Ana Dağıtıcılığında kaliteli ve ekonomik olarak hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile bütünleştirip pazara da oluşan taleplere etkin ve kalıcı çözüm sağlayarak katma değer anlayışını ön plana çıkartıp, tüketiciye Türkiye pazarında yer alan iş ortaklarıyla ulaşıp, sektörün yükselen öncü firması olmaktır.

NEDEN ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ARAMALISINIZ?

Güvenlik kamerası taktırmak istediğiniz eviniz, iş yeriniz, evinizin bulunduğu site veya şirketiniz; neresi olursa olsun uzman ve montaj konusunda tecrübeli Şahin Güvenlik Sistemleri ekibi yerinde keşif yaparak doğru kamera modelini, kör nokta olup olmayacağı, doğru açıların neresi olduğuna karar verip ne kadar malzeme kullanacağını hesaplarlar. Bu hem sizi hem de bizi koruyarak yararımıza olacaktır.

0216 307 39 40 TIKLA

#

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın Gelelim Yerinizde Ücretsiz Keşif Yapalım, Fiyat Teklifimizi Sunalım.

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #